Chelatų terapija

Chelatų terapija

 

 

29656616_m

Chelatų terapijos metu į veną lėtai leidžiamas preparatas (dinatrioedetato rūgštis – EDTA) suriša kraujyje esančius laisvus sunkiųjų metalų jonus. Taip pat pastebėta, kad pamažu tirpsta cholesterolio ir kalcio plokštelės kraujagyslėse, kurios kaupiasi daugelį metų, nusėda kraujagyslėse ir trukdo laisvai tekėti kraujui, į audinius patekti deguoniui bei maistingosioms medžiagoms. Daugybė tyrimų patvirtino, kad chelatų terapija teigiamai veikia ir mažųjų, ir didžiųjų arterijų būklę bei praeinamumą. Pavyzdžiui, pagrindinių galvos kraujagyslių aterosklerozė dažnai sukelia ūmius smegenų kraujotakos sutrikimus insultą arba chronišką smegenų išemiją vadinamąją aterosklerotinę encefalopatiją, chelatų terapija stipriai pagerina smegenų kraujotaką.
Chelatų terapijos metu laikinai padidėja cholesterolio lygis kraujyje. Šis reiškinys įrodo, kad preparatas veikia teisingai. Tuo metu suyra aterosklerotinės plokštelės. Aterosklerotinius pokyčius dažniausiai sukelia cholesterolis, kuris, pasinaudodamas kalcio jonais, „prisiklijuoja“ prie arterijų, arteriolių ir kapiliarų sienelių. O preparatas absorbuoja šio komplekso kalcio jonus, taip pat suriša cholesteriną ir iš aterosklerotinės plokštelės pašalina į kraujo plazmą.
Beveik visi pacientai entuziastingai pastebi ir tai, kad dingsta aterosklerozės simptomai. Gydymo chelatų terapija metu ligoniai nebejaučia triukšmo ausyse, pagerėja klausa, rega, atmintis, potencija, sumažėja skausmai, geriau atrodo oda ir plaukai, pastebimi kiti teigiami pokyčiai. Visa tai patvirtina, kad revitalizacijos procesas yra teigiamas, t. y. grįžta konkrečiam amžiui būdingas gyvybinis aktyvumas. Ypač įdomūs apatinių galūnių skausmais ir trofiniais pokyčiais (sergant cukriniu diabetu ar endarteritu) besiskundžiančių pacientų atsiliepimai. Jie ypač emocingai išgyvena laipsnišką gerėjimą po procedūrų, nes supranta, kad taip atitolinama galūnės amputacijos grėsmė.

Mes siūlome:

  • Chelatų terapija.