Gua-sha masažas

Gua-sha masažas

 

Tai seniausia kinietiško masažo rūšis. Masažui yra naudojama nedidelė plokštelė, kuria veikiamos tam tikros kūno, veido ir galvos vietos, kuriose yra biologiškai aktyvūs taškai ir refleksogeninės zonos. Guaša masažas idealiai suderina atlikimo paprastumą ir efektyvumą, gali būti naudojamas prieš akupunktūros seansą; veikiamos pakankamai didelės gydymo zonos, kad būtų padidintas odos jautrumas ir į nesveiką vietą pritekėtų kraujo.
Guaša masažo efektas dažnai pajaučiamas jau procedūros metu. Todėl jis gali būti naudojamas ūmioje ligos fazėje, siekiant sumažinti susirgimo simptomus. Labai gerai, jei gydymo procesas gali vykti per paūmėjimą, todėl reikėtų nesijaudinti, jei susirgimo simptomai paūmėtų antrą dieną. Gali atsirasti nemalonus kūno kvapas. Kinų medicinoje yra taisyklė: „Nėra paūmėjimo nėra gydymo, vyksta tik palengvinimas“. Pilnas guaša kursas suteikia stabilų būklės pagerėjimą, jo profilaktinis poveikis pasireiškia per gilių gijimo mechanizmų organizme paleidimą.
Šiuolaikinėje Kinijoje guaša masažas įgavo visuotinį paplitimą. Jis užima svarbią vietą sveiko gyvenimo būdo ir susirgimų profilaktikos sistemoje. Guaša masažo naudojimo sfera labai plati. Pateiksime keletą pavyzdžių kaip gydomos ligos, dažniausiai pasitaikančios praktikoje.

Esant osteohondrozei pažeistose srityse pagerėja kraujotaka, pagerėja limfos nutekėjimas, dėl to dingsta patinimas ir susijęs skausmas, pašalinami raumenų spazmai.Veikiant aktyvius taškus aplink nesveiką sąnarį nuimamas aplinkinių audinių patinimas, atstatomas normalus kraujo ir limfos tekėjimas, pašalinamas skausmas, pagerėja sąnario judrumas.
Esant peršalimo ligoms, bronchitams plaučių projekcinių taškų veikimas nuima bronchų gleivinės patinimą, pagerina kvėpavimo takų drenažo funkciją, nuima dusimą, sumažina kosulį.
Sergant cholecistitu
guaša procedūra nuima tulžies pūslės spazmus, normalizuoja jos motoriką, pašalina skausmą bei pykinimą.
Sergant
širdies kraujagyslių ligomis mažėja arterinis kraujospūdis, normalizuojasi širdies ritmas, pašalinamas dusimas, kilęs dėl širdies ligų.
Guaša masažas pagerina odos būklę pašalinus toksinus, sumažėja pigmentacija, bėrimas, oda atjaunėja
Teigiamai v
eikiama nervų sistema: pagerėja miegas, nuimamas nerimas, pagerėja apetitas, jei jis buvo sutrikęs dėl nervinių susirgimų. Vyksta bendras organizmo sveikimas, padidėja tonusas ir atsparumas infekcijoms.

Mes siūlome:

  • Gua-sha masažus.